Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Što studirate

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Što studirate Empty
PostajNaslov: Što studirate   Što studirate Icon_minitimened sij 04, 2009 10:05 pm

Što trenutno studirate? Da li studirate faks koji ste baš htijeli studirati ili vam jest to ostala zadnja opcija
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

Što studirate Empty
PostajNaslov: Re: Što studirate   Što studirate Icon_minitimeuto sij 06, 2009 12:59 am

ja sam u Opatiji na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, poslije toga sam prvostupnik ekonomije, dakle goli kurac
[Vrh] Go down
helena_04

helena_04


Broj postova : 89
Join date : 05.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula

Što studirate Empty
PostajNaslov: Re: Što studirate   Što studirate Icon_minitimepet sij 09, 2009 1:07 am

Studiram psihologiju u Ljubljani!
[Vrh] Go down
sise_mi_vise

sise_mi_vise


Broj postova : 21
Join date : 14.01.2009

Što studirate Empty
PostajNaslov: Re: Što studirate   Što studirate Icon_minitimesri sij 14, 2009 1:27 am

studiram u Splitu (za razliku ove iznad mene, tudi tukaj je Hrvaška, samo da znaš Razz) na medicinskom fakultetu, stručni studij sestrinstva iliti zdravstvene njege iliti visoka zdravstvena (nekadašnja viša medicinska)... zadovoljan sam, volim to, obožavam, to mi je posao snova i nikad ga ne bih mjenjao ni za jedan drugi jer ne postoji tako plemenita profesija kao moja.
[Vrh] Go down
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

Što studirate Empty
PostajNaslov: Re: Što studirate   Što studirate Icon_minitimesri sij 14, 2009 1:37 am

sise_mi_vise je napisao/la:
studiram u Splitu (za razliku ove iznad mene, tudi tukaj je Hrvaška, samo da znaš Razz) na medicinskom fakultetu, stručni studij sestrinstva iliti zdravstvene njege iliti visoka zdravstvena (nekadašnja viša medicinska)... zadovoljan sam, volim to, obožavam, to mi je posao snova i nikad ga ne bih mjenjao ni za jedan drugi jer ne postoji tako plemenita profesija kao moja.

de ne seri!! da ti dođe thompson na operaciju bi ga unakazio namjerno!
[Vrh] Go down
maljciki

maljciki


Broj postova : 28
Join date : 05.01.2009

Što studirate Empty
PostajNaslov: Re: Što studirate   Što studirate Icon_minitimesri sij 14, 2009 1:38 am

Studiram ekonomiju u Puli, iako sam se razmišljala o povijesti i engleskom, čak sam to bila i odlučila, kao 100%. Hm, da, vidi se Very Happy Uglavnom, očito je da nisam previše znala u šta se upuštam kad sam upisivala ekonomiju, ali iz perspektive s druge godine, itekako mi je drago cheers Sve mi se sviđa, i iako moja struka nije nimalo plemenita Twisted Evil obožavam je heart
[Vrh] Go down
sise_mi_vise

sise_mi_vise


Broj postova : 21
Join date : 14.01.2009

Što studirate Empty
PostajNaslov: Re: Što studirate   Što studirate Icon_minitimesub sij 17, 2009 12:56 pm

Jelena_Hilton je napisao/la:
sise_mi_vise je napisao/la:
studiram u Splitu (za razliku ove iznad mene, tudi tukaj je Hrvaška, samo da znaš Razz) na medicinskom fakultetu, stručni studij sestrinstva iliti zdravstvene njege iliti visoka zdravstvena (nekadašnja viša medicinska)... zadovoljan sam, volim to, obožavam, to mi je posao snova i nikad ga ne bih mjenjao ni za jedan drugi jer ne postoji tako plemenita profesija kao moja.

de ne seri!! da ti dođe thompson na operaciju bi ga unakazio namjerno!
ne bih ga unakazio jer ja ne operiram al bih se svakako zdušno potrudio recimo da dodam krivi instrument ili povećao dozu benzodiazepama i sl. hihihih Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što studirate Empty
PostajNaslov: Re: Što studirate   Što studirate Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što studirate
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Lifestyle :: Faks-
Forum(o)Bir: