Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Sex fetish

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Sex fetish Empty
PostajNaslov: Sex fetish   Sex fetish Icon_minitimened sij 04, 2009 9:23 pm

Imate li kakav fetish?
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
ayahuasca

ayahuasca


Broj postova : 14
Join date : 05.01.2009
Age : 38
Lokacija : charobna shuma

Sex fetish Empty
PostajNaslov: Re: Sex fetish   Sex fetish Icon_minitimepon sij 05, 2009 2:31 am

kao prwo,, koi je twoj? ako ih imash, i ako se to shto ti smatrash fetishom mozhe nazwat fetishom,ili je to samo polufetish, kak ja to inache zowem,,jer ono ja sma polufetishist,,mogu bez ""toga" , ali s "time" je bolje

jer fetish, to je neshto u sexu bez chega jednostawno nemozhesh doch do wrhunca . a wishe manje su to ili neke stwari ili posebne radnje, i swaki sexualnoi chin koi neukljuchuje to neshto je PATKA!!pishi kuchi propalo,newalja,,ak ste me skuzhili,, (sad mogli bismo rech da je to druga osoba po moguchnosti homosapiens spol nebitan,ali nechemo picajzlit he he) fetishi,ewo malo struchnog texta od nekog dotora,,ja ga malo skratila,,

Fetišizam je fiksacija na nežive objekte ili dijelove tijela koji nisu prvenstveno seksualne prirode te prisilna potreba za njihovim korištenjem u svrhu postizanja seksualnog zadovoljstva. Predmeti ili dijelovi tijela postaju seksualni simboli, fetiši.
Fetišizam se javlja gotovo isključivo kod muškaraca. Jednom kad se uspostavi fetišizam postaje kronično, dugotrajno stanje odnosno obrazac ponašanja. Fetišizam je oblik parafilije.


Parafilija je stanje kad seksualno uzbuđenje i zadovoljstvo osobe ovise o fantaziranju i provođenju seksualnog ponašanja koje je neuobičajeno ili ekstremno. Može uključivati neki objekt ili subjekt (djecu, životinje, različite fetiše) ili određeni čin (npr. nanošenje boli, pokazivanje dijelova tijela itd.). većina parafilija mnogo je češća kod žena nego kod muškaraca. Usmjerenost parafilije uglavnom je vrlo osobita i nepromjenjiva.

Kako se fetišem postiže seksualno zadovoljstvo
Fetišist žudi za bilo kakvim osjetnim doživljajem predmeta/dijela tijela s kojim je na ovaj način povezan. Fetišist često masturbira dok drži, miriše ili trlja fetiš. Muški fetišisti često ne mogu postići erekciju bez fetiša. Žene su vrlo rijetko fetišisti.
Objekt fetišizma, odnosno fetiš, gotovo se stalno koristi tijekom masturbacije te može biti uključen i u seksualnu aktivnost s partnerom kako bi se postiglo seksualno uzbuđenje.
U nekim slučajevima crteži ili fotografije fetiš predmeta mogu uzbuditi fetišista, ali češće fetišist preferira ili zahtijeva predmet koji je već bio nošen. Nošeni predmet ne služi kao simbolični podsjetnik na prethodnu vlasnicu (vlasnika) jer je fetišist usmjeren isključivo na predmet, a ne na osobu koja je s njim povezana.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/FM_tina
_WOLF_

_WOLF_


Broj postova : 14
Join date : 05.01.2009
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Sex fetish Empty
PostajNaslov: Re: Sex fetish   Sex fetish Icon_minitimesri sij 07, 2009 10:33 pm

nemam nikakav taj fetiš,ali se mogu napalit na sve i svašta,ovisi o prilici: francuske sobarice (mmm), japanske i engleske školarke, štikle lol! , tangice... , moglo bi se reć da imam fetiš na to. Al to svakog pripadnika muškog roda pali.
Al da imam nekakav poseban predmet i da sam opsjednut s njim,ne.
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Sex fetish Empty
PostajNaslov: Re: Sex fetish   Sex fetish Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:20 am

Moj fetish:
Sex fetish Adore-709-wfnw
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Sex fetish Empty
PostajNaslov: Re: Sex fetish   Sex fetish Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:41 am

I ovaj:
Sex fetish 31-wYqTYHwL._SS400_
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
 
Sex fetish
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ljubav & sex & veze :: Sex-
Forum(o)Bir: