Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 SP u rukometu

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
maljciki

maljciki


Broj postova : 28
Join date : 05.01.2009

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimepon sij 12, 2009 1:19 am

Hoćete gledat? Uživo? Poreč ili Zagreb?

Iskreno, ja im ne vjerujem, brijem da će se jako loše provest i ne bi me čudilo da ih gledamo u Puli na razigravanju od 9. do 16.mjesta.

I da, onog Lina i cijeli taj klan (Goluža i ekipa) bi istorpedirala iz reprezentacije. Fuj.
[Vrh] Go down
helena_04

helena_04


Broj postova : 89
Join date : 05.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimepon sij 12, 2009 2:08 am

Joj moj san je otici na jednu utakmicu na ovom svjetskom sada ali neznam bas ako ce mi se to ostvariti.ma ja uvijek vjerujem u njih i nadam se da ce biti neka medalja ba bilo kojeg sjaja,a sto se tice trenera mislim da mi nemamo sta tu komentirati za sada im ide, a sva ona prepucavanja sto su bila su bila radi love jer ce biti masovna lova sada za ovo svjetsko tako da ono ne dirajte mi ih ja uvijek vjrujem u njih! heart heart heart heart heart
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:29 am

Cuo sam da ce se u Puli igrati tekme za 10-14 mjesta i ulaz ce biti slobodan
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
maljciki

maljciki


Broj postova : 28
Join date : 05.01.2009

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:35 am

Da, u Puli i Poreču. To ćem ić gledat, kad je već besplatno Very Happy
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:38 am

Bas me zanima koje ce repke bit na tim mjestima
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
maljciki

maljciki


Broj postova : 28
Join date : 05.01.2009

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:41 am

A koje... Brazil, Australija i slične... ali vjerojatno pa će se desit neko iznenađenje pa možda gledamo neku "kvalitetnu" repku Smile
[Vrh] Go down
danijela_




Broj postova : 1
Join date : 05.01.2009

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimesub sij 17, 2009 2:26 am

ma nasi su legende!! ajmooo nasii! cheers blob
ostali su nam pod nogama! fuckyou
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimesub sij 17, 2009 2:37 am

Kako smo danas jedva pobjedili...a stvarno oni vratari koree su bili danas izvrsni svaka im cast
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
maljciki

maljciki


Broj postova : 28
Join date : 05.01.2009

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:11 pm

Ufff... samo se nadam da je stvarno Koreja bila jaka, a ne da smo mi bili toliko slabi. Jer ako ne, ne znam kako ćemo protiv jačih Sad

Ugl, pobjeda se piše cheers cheers
[Vrh] Go down
maljciki

maljciki


Broj postova : 28
Join date : 05.01.2009

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimesub sij 17, 2009 5:21 pm

E da.. što se tiče hrt-rtl spike, jel vam bio ok jučerašnji prijenos?

Iskreno, ja sam mislila da će bit puno gore, puno nezrelije i puno više grešaka. Na kraju je za prvu utakmicu ispalo sasvim ok, svakim danom bi trebalo biti sve bolje, a i dobro su osvježenje, jer mi je puna kapa Sušeca, Vele, Blažićka i njihovog garda direktora svemira.
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimesub sij 17, 2009 9:46 pm

Meni su hrt komentatori zakon ne bi ih nikada mjenjao
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
helena_04

helena_04


Broj postova : 89
Join date : 05.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula

SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitimened sij 18, 2009 5:04 pm

Meni su isto hrt ovi komentatori zakon,ali zato mi je Šola bio jako dobar i ono bas je pokazivao emocije bio mi je super!
A sto se tice nase igre ono imao je pravo Sola mi nismo bas poznavali njihovu igru i trebalo nam je vremena da ih prokuzimo i mislil da ce nam dalje ici bolje! cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





SP u rukometu Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu   SP u rukometu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SP u rukometu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Sport :: Ostali sportovi-
Forum(o)Bir: