Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 najbolja cuga

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

najbolja cuga Empty
PostajNaslov: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:07 am

šta najviše volite pit, sinoć je gospođica lea punčeć pila kruškovac s mlijekom pa mi je došla ideja ako pijete tak neke stvari koje su vam fine a nisu isfurane ko vino cola iliti bambus ili votka+djus iliti đus votka, napišite ta pijete i dal je fino....
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

najbolja cuga Empty
PostajNaslov: Re: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:09 am

Jednom je matejcic smiksao redbull+vodku+jeger+pivo i jos kozna sta to je izgledalo nesto kao zeleno i on je cak popio to ali ga je opralo da je samo kasnije lego u krevet
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
helena_04

helena_04


Broj postova : 89
Join date : 05.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula

najbolja cuga Empty
PostajNaslov: Re: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:11 am

Joj taj njegov bučkuriš mi je bas bio bljak jos je bio napravio u onoj zdjeli bas mi je bilo ono gadno! pale
[Vrh] Go down
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

najbolja cuga Empty
PostajNaslov: Re: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:13 am

meni je dobar southern comfort i cola, rd bull votka i dingač...dosta cuge mi se gadi jer sam rigala tak da neznam...uglavnom pijem to il vopi
[Vrh] Go down
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

najbolja cuga Empty
PostajNaslov: Re: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitimeuto sij 13, 2009 2:28 pm

ajooooooj ajooooooooooj kako sam mogla zaboraviti martini heart heart

najbolja cuga Martinirm7
[Vrh] Go down
maljciki

maljciki


Broj postova : 28
Join date : 05.01.2009

najbolja cuga Empty
PostajNaslov: Re: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitimeuto sij 13, 2009 5:10 pm

Još bolje je meni od mlijeka i kruškovca čokoladno mlijeko i kruškovac Smile Smile cheers
[Vrh] Go down
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

najbolja cuga Empty
PostajNaslov: Re: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitimeuto sij 13, 2009 5:58 pm

maljciki je napisao/la:
Još bolje je meni od mlijeka i kruškovca čokoladno mlijeko i kruškovac Smile Smile cheers

ĐIZS KRAJST What a Face stop Shocked
[Vrh] Go down
helena_04

helena_04


Broj postova : 89
Join date : 05.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula

najbolja cuga Empty
PostajNaslov: Re: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitimeuto sij 13, 2009 8:04 pm

Pomisao samo na kruskovac mi stava slabost ioako me podsjeca na nke jako lijepe dane! Smile Smile flower
[Vrh] Go down
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

najbolja cuga Empty
PostajNaslov: Re: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitimeuto sij 13, 2009 8:50 pm

helena_04 je napisao/la:
Pomisao samo na kruskovac mi stava slabost ioako me podsjeca na nke jako lijepe dane! Smile Smile flower

to sam i ja rekla onu veče kad sam ga mirisala, sjetim se mene, tebe, igora, veky-a i tak nekih stvari... ah...impić heart
[Vrh] Go down
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

najbolja cuga Empty
PostajNaslov: Re: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitimeuto sij 13, 2009 8:50 pm

nije nam ni sad loše, izlazimo po milanu funky
[Vrh] Go down
helena_04

helena_04


Broj postova : 89
Join date : 05.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula

najbolja cuga Empty
PostajNaslov: Re: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitimesri sij 14, 2009 8:50 pm

Da bas! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





najbolja cuga Empty
PostajNaslov: Re: najbolja cuga   najbolja cuga Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
najbolja cuga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najbolja rekreacija
» Najbolja kladionica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Sve i svašta-
Forum(o)Bir: