Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Prekinuti ali...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimened sij 04, 2009 9:33 pm

Želite prekinuti vezu na što bezbolniji način te da ne povrijedite svoga partnera da li je to moguće izvesti?
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimened sij 11, 2009 11:06 pm

to je nemoguće dok god onaj drugi voli...prošla sam to i suosjećala sam i bilo je i meni teško...još dan danas se krivim da nisam možda nešto krivo napravila i da se ne ljuti na mene
[Vrh] Go down
helena_04

helena_04


Broj postova : 89
Join date : 05.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimened sij 11, 2009 11:50 pm

Pa ako ju jos voli onda se slazem da je tesko napraviti to bezbolno,jer ta osoba ju jos voli i doci ce do povrijedensti sigurno,ali bolje prekinuti neku vezu koja ne ide nego biti u lazi i glumatati da je sve ok...
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimened sij 11, 2009 11:56 pm

Ima nacin: ovako zelis prekinuti s tom curom recimo koja te voli odes s njom van malo je napijes platis nekom frajeru da je pozvali taman kada ti dodjes do nje tako da ispadne kao da te ona vara s drugim i eto ti na kraju ispadnes zrtva haha
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
helena_04

helena_04


Broj postova : 89
Join date : 05.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimened sij 11, 2009 11:57 pm

Eto sta ti je muski mozak, nemaju muda reci da je gotovo! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimened sij 11, 2009 11:58 pm

Danijel je napisao/la:
Ima nacin: ovako zelis prekinuti s tom curom recimo koja te voli odes s njom van malo je napijes platis nekom frajeru da je pozvali taman kada ti dodjes do nje tako da ispadne kao da te ona vara s drugim i eto ti na kraju ispadnes zrtva haha

kurvašu jedan ofucani! puj!
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:00 am

I onda joj nabacis jos na nos to ti nije sigurno ni prvi put sigurno tako svaki put kad mene nema vani..onda jos malo tako bla bla bla i gotovo
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:01 am

Danijel je napisao/la:
I onda joj nabacis jos na nos to ti nije sigurno ni prvi put sigurno tako svaki put kad mene nema vani..onda jos malo tako bla bla bla i gotovo

tenks a lot dr. lebowski
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:03 am

dr. lebowski

Ko je taj?
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:04 am

Danijel je napisao/la:
dr. lebowski

Ko je taj?

ĐIZS KRAJST HANI, KAJ NE ČITAŠ KOZZZMOO??
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:05 am

NE!!!!!!
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:06 am

Danijel je napisao/la:
NE!!!!!!

dr. lebowski = neki tip koj daje ljubavne savjete i odgovara na pitanja
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:08 am

dR. dANIJEL kOVACIC pri usluzi
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
helena_04

helena_04


Broj postova : 89
Join date : 05.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:08 am

A joj jadni vi sa dK.DANIJELOM KOVACICEM lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:11 am

da baššš!!! ajme...ajde dr. dany, ja sam čitateljica ovog foruma a ti dr. koji odgovara

već duže vrijeme dečku pušim kurac al sam primjetila da ga više ne napaljuje ko nekad, jel možda problem šta je to uvijek na istom mjestu ili sam mu dosadila?? molim vas za odgovor, strah me!! koja su najbolja mjesta za pušenje di se muškraci napale?

tako nešto to izgleda u cosmu
[Vrh] Go down
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:14 am

Ovako imam par prijedloga za tebe stavi kikice i obuci se kao skolarka to ce ga zasigurno napaliti ili pocni mu pusiti onako iznenadno da niti ne ocekuje, preporucam ili u kinu ili na nekom drugom javnom mjestu mjestu
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:16 am

Danijel je napisao/la:
Ovako imam par prijedloga za tebe stavi kikice i obuci se kao skolarka to ce ga zasigurno napaliti ili pocni mu pusiti onako iznenadno da niti ne ocekuje, preporucam ili u kinu ili na nekom drugom javnom mjestu mjestu

znala sam odgovor!!!!
[Vrh] Go down
helena_04

helena_04


Broj postova : 89
Join date : 05.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula

Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitimepon sij 12, 2009 12:22 am

Nismo ni sumljali u tebe! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prekinuti ali... Empty
PostajNaslov: Re: Prekinuti ali...   Prekinuti ali... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prekinuti ali...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ljubav & sex & veze :: Veze-
Forum(o)Bir: