Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Neobavezan sex

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Danijel
Admin
Danijel


Broj postova : 177
Join date : 04.01.2009
Age : 36
Lokacija : Pula

Neobavezan sex Empty
PostajNaslov: Neobavezan sex   Neobavezan sex Icon_minitimened sij 04, 2009 9:08 pm

Što mislite o neobaveznom sexu te kako pronaći i osobu za neobavezan sex?..imate li netko kakvu ideju ?
[Vrh] Go down
https://boomboomroom.forumcroatian.com
ayahuasca

ayahuasca


Broj postova : 14
Join date : 05.01.2009
Age : 38
Lokacija : charobna shuma

Neobavezan sex Empty
PostajNaslov: Re: Neobavezan sex   Neobavezan sex Icon_minitimepon sij 05, 2009 3:18 am

hmm,, dok sam bila mladja, bilo mi je ok,alo shto sam starija, i shto se wishe okrechem transcendetalnom, bezweze mi je ,, djelit swoju energiju, swoje biche sa nekim bezweze, tko me nezasluszhuje,, chemu to,, ok, sad bi wishe to bilo sex za jenu noch, ,, a sad ,,ako imash fuck frenda il frendicu,tj osobu koju poshtujesh,mozhesh razgowarat s njom, frendowi ste i puknete se tu i tam, i nakon sexa razgowarate o potencialnim nowim partnerima,, hm,, pa ljudi smo,, s potrebama, ali opet ,,, neobawezan sex, nachi se s nekim,pojebat, i otich,, koga to ispunjuje? (ha ha ha,,nju hah a haa) op-prc.ah -shtrc,,, ,, zar nije ljepshe wodit ljubaw,,

a gle,, smokwa dot kom, he he he he
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/FM_tina
Jelena_Hilton

Jelena_Hilton


Broj postova : 185
Join date : 06.01.2009
Age : 36
Lokacija : Hollywood

Neobavezan sex Empty
PostajNaslov: Re: Neobavezan sex   Neobavezan sex Icon_minitimesub sij 10, 2009 12:38 am

ja mislim da je to ok, onak za promjenu neko novi, ma da neznam dal bi napravila, to, možda i bi, al s nekim koga znam i ono...da ne bude drugi dan da se raspadam od side
[Vrh] Go down
 
Neobavezan sex
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ljubav & sex & veze :: Sex-
Forum(o)Bir: